O podjetju

Selmar CELJE

VEDNO NA VOLJO

SELMAR CELJE

Mariborska cesta 119
3000 Celje

Delovni čas:
pon. – pet., 8. – 17. ure
sobota, 8 – 12. ure

Administracija/marketing

Nadomestni deli in dodatna oprema

Mirela Begovič

T:+386 (0) 3 42 44 011
mirela.begovic@selmar.si

Alen Skozit

T:+386 (0) 3 42 44 026
alen.skozit@selmar.si

Janez Naraks

T:+386 (0) 3 42 44 021
janez.naraks@selmar.si

Ivan Tržan

T:+386 (0) 3 42 44 006
ivi.trzan@selmar.si

Prodaja vozil BMW

BMW motorna kolesa

Sašo Avberšek

M:+386 (0) 41 345 883
saso.avbersek@selmar.si

Aljaž Krajnc

T:+386 (0) 3 42 44 024
M:+386 (0) 51 350 350
aljaž.krajnc@selmar.si

Igor Kogovšek

T:+386 (0) 3 42 44 013
igor.kogovsek@selmar.si

Tadej Golob

T:+386 (0) 3 42 44 028
M:+386 (0) 51 363 111
tadej.golob@selmar.si

Karoserijska popravila

Prodaja rabljenih vozil

Prodaja vozil Mazda

Henrik Fonda

T:+386 (0) 3 42 44 010
M:+386 (0) 51 350 444
henrik.fonda@selmar.si

Peter Sekulič

T:+386 (0) 3 42 44 017
M:+386 (0) 41 630 431
peter.sekulic@selmar.si

Marcel Seles

T:+386 (0) 3 42 44 116
marcel.seles@selmar.si

Borko Robert

M:+386 (0) 51 709 501
robert.borko@selmar.si

Prodaja vozil Citroën

Servis vozil BMW

Klemen Krajnc

T:+386 (0) 3 42 44 007
M:+386 (0) 70 561 040
klemen.krajnc@selmar.si

Tjaša Krumpak

T:+386 (0) 3 42 44 005
M:+386 (0) 70 561 040
tjasa.krumpak@selmar.si

Darko Cokan

T:+386 (0) 3 42 44 020
darko.cokan@selmar.si

Marko Jošt

T:+386 (0) 3 42 44 022
marko.jost@selmar.si

BMW garancije

Servis vozil Mazda

Servis vozil Citroën

Mitja Korošec

T:+386 (0) 3 42 44 003
mitja.korosec@selmar.si

Kristjan Roškar

T:+386 (0) 3 42 44 014
kristjan.roskar@selmar.si

Nejc Jakob

T:+386 (0) 3 42 44 008
nejc.jakob@selmar.si

Franci Jančič

T:+386 (0) 3 42 44 004
franci.jancic@selmar.si

Računovodstvo

Asistentka uprave

Irena Polenek

T:+386 (0) 3 42 44 016
irena.polenek@selmar.si

Tina Rosič

T:+386 (0) 3 42 44 016
tina.rosic@selmar.si

Martina Jurhar

T:+386 (0) 3 42 44 027
martina.jurhar@selmar.si

Lea Stergar

T: /
lea.stergar@selmar.si

Tehnični direktor

Direktor

Denis Seles

T:+386 (0) 3 42 44 023
M:+386 (0) 41 337 500
denis.seles@selmar.si

Uroš Seles

T:+386 (0) 3 42 44 012
uros.seles@selmar.si

Selmar MARIBOR

PRIČAKUJEMO VAS

SELMAR MARIBOR

Ptujska cesta 83
2000 Maribor

Delovni čas – prodaja vozil in motociklov:
pon. – pet., 8. – 18. ure
sobota, 8 – 12. ure

Delovni čas – servis in nadomestni deli:
pon. – pet., 8. – 17. ure
sobota, 8 – 12. ure

Informacije

Marketing in administracija

BMW servis

Maja Peklar

T:+386 (0) 2 82 80 100
info-mb@selmar.si

Nastja Gajser

T:+386 (0) 2 82 80 118
M:+386 (0) 31 767 800
nastja.gajser@selmar.si

Matej Jerončič

T:+386 (0) 2 82 80 114
M:+386 (0) 31 712 221
matej.jeroncic@selmar.si

Sebastijan Malalan

T:+386 (0) 2 82 80 101
M:+386 (0) 51 414 411
sebastijan.malalan@selmar.si

BMW servis

Kleparsko ličarska dela

Nadomestni deli

Boštjan Urnaut

T:+386 (0) 2 82 80 108
M:+386 (0) 51 414 410
bostjan.urnaut@selmar.si

Leon Karlovčec

T:+386 (0) 2 82 80 119
M:+386 (0) 31 600 444
leon.karlovcec@selmar.si

Marko Lipič

T:+386 (0) 2 82 80 109
M:+386 (0) 70 653 660
marko.lipic@selmar.si

Matej Marinič

T:+386 (0) 2 82 80 102
M:+386 (0) 70 653 660
matej.marinic@selmar.si

Nadomestni deli

Prodaja novih vozil

Prodaja BPS in rabljenih vozil

Peter Potočnik

T:+386 (0) 2 82 80 102
peter.potocnik@selmar.si

Borut Borko

T:+386 (0) 2 82 80 104
M:+386 (0) 51 39 39 00
borut.borko@selmar.si

Danilo Colja

T:+386 (0) 2 82 80 115
M:+386 (0) 41 651 001
danilo.colja@selmar.si

Klemen Špindler

T:+386 (0) 2 82 80 106
M:+386 (0) 70 549 770
klemen.spindler@selmar.si

Prodaja motornih koles BMW in rabljenih vozil

Vodja prodajnih procesov

Product Genius, električna vozila BMWi

Direktor

Sandi Mašat

T:+386 (0) 2 82 80 107
M:+386 (0) 51 393 400
sandi.masat@selmar.si

Boštjan Kralj

M:+386 (0) 51 390 390
bostjan.kralj@selmar.si

Aleksander Bakračevič

M:+386 (0) 41 344 754
aleksander.bakracevic@selmar.si

Rok Gričnik

T:+386 (0) 2 82 80 100
rok.gricnik@selmar.si

Kontaktirajte nas